Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwis Techniczny ds. sprzętu medycznego / stomatologicznego

Amadar Sp. z o.o.O firmie

Amadar Sp. z o.o.

Świętokrzyska 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja urządzeń w gabinetach stomatologicznych na terenie całej Polski

  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (wykonywanie przeglądów, konserwacji, kalibracji i walidacji)

  • Pomoc zdalna i konsultacje telefoniczne

  • Szkolenie użytkowników urządzeń w zakresie obsługi sprzętu

  • Obsługa specjalistycznego oprogramowania medycznego

  • Wsparcie oraz doradztwo techniczne przed instalacją sprzętu

  • Prowadzenie dokumentacji zdarzeń serwisowych, dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: technika medyczna, inżynieria biomedyczna, mechatronika)

  • Praktyczne umiejętności z zakresu elektroniki i mechaniki

  • Dobra znajomość oprogramowania (Windows, MS Office, MS Outlook, Mac OS)

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację i rozumienie dokumentacji technicznej (warunek konieczny)

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Wysoka kultura osobista i motywacja do pracy

  • Twórcze podejście do rozwiązywania problemów natury technicznej

  • Prawo jazdy kat. B

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP kat. E do 1 kV (mile widziana)

  • Doświadczenie w branży medycznej (mile widziane)

To oferujemy

  • Ciekawą pracę i stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku stomatologicznym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Zatrudnienie na umowy o pracę

  • Wspierający zespół doświadczonych pracowników

  • Zagraniczne i krajowe szkolenia u producentów oferowanych urządzeń

  • Program wdrożeniowy zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy

Lider w branży stomatologicznej, od 24 lat dostarczającej do gabinetów na terenie całej Polski najnowsze rozwiązania w zakresie sprzętu u materiałów stomatologicznych.

Przewiń do profilu firmy