Oferta pracy

Serwisant AGD woj. mazowieckie

Grupa AmicaO firmie

  • Wronki, ul. Mickiewicza 52

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.

Obecnie do Amica S.A. do Działu Serwisu, Sekcji Serwisu Fabrycznego  poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant AGD woj. mazowieckieNumer ref.: SAGD/07/2020/maz

Główne zadania:

  • Diagnozowanie i naprawa sprzętu gospodarstwa domowego u klientów, (w szczególności: kuchni, płyt grzejnych, lodówek, pralek, zmywarek, okapów, kuchni mikrofalowych, itp.),
  • Organizacja procesu obsługi klientów (umawianie wizyt na podstawie otrzymanych zleceń, zamawianie części zamiennych, raportowanie realizacji zleceń),
  • Instalacja sprzętu gospodarstwa domowego – podłączenia do sieci elektrycznej i gazowej,
  • Ocena stanu technicznego wyrobów i towarów.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie, techniczne,
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne i gazowe,
  • Doświadczenie w pracy z naprawami sprzętu gospodarstwa domowego,
  • Praktyczna umiejętność naprawy sprzętu gospodarstwa domowego,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałe, wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych,
  • Narzędzia pracy: narzędzia proste oraz specjalistyczne, samochód, telefon służbowy.

Ogłoszenie archiwalne