Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Aplikacyjny

SYNERGIZER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Spółka SYNERGIZER z siedzibą Białymstoku, specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu systemów CRM oraz e-commerce dla dużych polskich przedsiębiorstw. Nasze systemy składają się z grupy programów: mobilnych (na tablety, iPady i smartfony), menedżerskich (dla kierowników zarządzających) oraz administracyjnych, raportujących i serwerowych. Aktualnie poszukujemy kandydata do Działu Serwisu Aplikacyjnego.

Dołącz do nas i współtwórz najnowocześniejsze rozwiązania webowe oraz mobilne. Czekamy na Ciebie !

OBOWIĄZKI STANOWISKA:

  • zadania związane z pierwszą linią helpdesku,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne udzielane zdalnie użytkownikom programów autorstwa SYNERGIZER
  • obsługa zgłoszeń i zdalna pomoc w usuwaniu awarii,
  • diagnoza i rozwiązywanie problemów dotyczących oprogramowania - zgłaszanych przez użytkowników końcowych,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej,
  • szkolenia użytkowników naszych systemów,
  • testy aplikacji i współpraca z działem wdrożeń.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie m.in. średnie techniczne lub student ostatnich semestrów o profilu informatycznym,
  • zainteresowania lub doświadczenie w zakresie technologii informatycznych
  • Swoboda w kontaktach z użytkownikami systemów SYNERGIZER,
  • umiejętność pracy w środowisku Windows,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • znajomość środowiska SQL,
  • znajomość funkcjonowania systemów ERP,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania systemów informatycznych,
  • znajomość urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android i iOS,
  • znajomość funkcjonowania platform e-Commerce.

ZAPEWNIAMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub B2B,
  • dostęp do najnowszych technologii i praktyk w branży IT,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, zaangażowania i osiągnięć,
  • udział w ciekawych projektach realizowanych w dużych i renomowanych firmach.
  • pracę w przyjaznym, młodym i ambitnym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne