Serwisant AUDIO/RTV

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.05.2018
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 16.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Rok założenia 1993r. Firma powstała w Krakowie, od samego początku bazuje na kapitale polskim, co może nie gwarantowało szybkiej realizacji wymarzonych planów, ale na pewno doprowadziło do zbudowania solidnych podstaw polskiego przedsiębiorstwa. Naszym nadrzędnym celem jest indywidualne podejście oraz zaspokajanie potrzeb naszych Klientów, poprzez profesjonalną i kompleksową obsługę techniczną.

    SERWISANT AUDIO/RTV
    Miejsce pracy: Kraków

    Główne zadania:

    • Serwis sprzętu Audio/Video itp.
    • Wykonywanie bieżących oraz okresowych przeglądów i napraw ww. sprzętów
    • Zamawianie części zamiennych,
    • Rejestracja zleceń w systemie Menager Serwisu

    Wymagamy:

    • Doświadczenie praktyczne w serwisie minimum 2 lata – warunek konieczny
    • Umiejętność analizy dokumentacji, instrukcji technicznych sprzętów
    • Teoretyczna i praktyczna znajomości systemów Audio-Video, elektroniki, systemów nagłośnieniowych
    • Komunikatywność, dyspozycyjność, kreatywność i systematyczność
    • Min. wykształcenie: średnie zawodowe
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Doświadczenie w naprawie innych urządzeń dodatkowym atutem /notebook, projektor, TV, kamera, amplitunery/

    Zapewniamy:

    • Zatrudnienie w serwisie działającym od 1993 roku
    • Zatrudnienie na pełny etat
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • W pełni wyposażone stanowisko pracy
    • Pracę w akceptowanym ruchomym czasie pracy
    • Umowę na okres próbny, po okresie próbnym umowa na czas określony 5 lat

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"