Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant /Audytor Instalacji Fotowoltaicznych

PV POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja możliwości i dopuszczalności montażu instalacji fotowoltaicznej oraz sposobu jej podłączenia do istniejącej instalacji elektrycznej;

  • Szacowanie zakresu prac niezbędnych do montażu instalacji fotowoltaicznej;

  • Przeprowadzanie audytów i odbiorów mikroinstalacji fotowoltaicznych;

  • Tworzenie i uzupełnianie Kart Audytu Instalacji Fotowoltaicznej;

  • Dokonywanie pomiarów strony prądu stałego DC i zmiennego AC;

  • Świadczenie pomocy eksperckiej i udzielanie informacji w zakresie ww. obowiązków;

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie sektorem OZE oraz chęć rozwoju i pracy w tym obszarze;

  • Wiedza z zakresu podstaw instalacji elektrycznych;

  • Posiadanie ważnych uprawnień SEP E+D lub UDT;

  • Przynajmniej rok doświadczenia w zakresie montaży instalacji PV lub audytów mikroinstalacji;

  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Zdolność do pracy na wysokościach (praca na powierzchniach dachowych budynków);

  • Gotowość do pracy w terenie;

  • Dokładność i precyzja w działaniu;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Mile widziane wykształcenie techniczne i/lub elektryczne;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Stabilną współpracę;

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub UZ;

  • Kompleksowe szkolenie techniczne oraz praktyczne szkolenie w terenie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Profesjonalne narzędzia pracy oraz samochód służbowy;

  • Zlecenia na terenie południowej Polski;

  • Wsparcie techniczne i logistyczne oraz pomoc ze strony kolegów z branży;

PV POLAND sp. z o.o.

PV Poland Sp. z o.o. to nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych.

Przewiń do profilu firmy