Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant automatów paczkowych

PointPack.pl S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie audytów lokalizacji automatów kurierskich

  • wykonywanie napraw automatów

  • wykonywanie regularnych serwisów i konserwacji automatów

  • odbiór techniczny po montażu automatu

  • montaż automatów kurierskich

  • koordynacja prac montażowych wykonywanych przez firmę zewnętrzną

  • Miejsce pracy: Cała Polska

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub o profilu technicznym

  • Podstawowe umiejętności techniczne z zakresu elektrotechniki

  • Podstawowe umiejętności elektroniczne

  • Podstawowe umiejętności informatyczne

  • Umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Mile widziane uprawnienia SEP G1 do 1kV (elektryczne eksploatacyjne)

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Samochód służbowy

  • Wyjazdy integracyjne

  • Sprzęt - komputer, telefon

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jeżeli chcesz poczuć, że Twoja praca ma realny wpływ na innych - aplikuj!

Kim jesteśmy i co robimy?

Cześć, nazywamy się Pointpack i od 10 lat budujemy rozwiązania IT i usługi serwisowe dla branży handlowej oraz kurierskiej w obszarze infrastruktury pierwszej i ostatniej mili logistyki miejskiej. Jesteśmy zespołem pasjonatek i pasjonatów programowania, których praca pozwala wygodniej dostarczać i nadawać przesyłki. Budowane przez nas rozwiązania pozwalają m.in. na odbieranie paczek w sklepach Żabka w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy