Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant automatycznych urządzeń CNC do rozkroju i lagowania materiałów tekstylnych (katery i lagowarki)

Banaszczyk Maszyny SzwalniczeO firmie

  • Czartoryskiego 16
    Stara Gadka (pow. łódzki wschodni), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Banaszczyk Maszyny Szwalnicze

Czartoryskiego 16

Stara Gadka (pow. łódzki wschodni)

Firma Banaszczyk Maszyny Szwalnicze została założona w 1993 roku. Dzięki zaufaniu, które zdobywaliśmy latami, nasza działalność bardzo się rozwinęła i staliśmy się bezpośrednim importerem i dystrybutorem maszyn i urządzeń szwalniczych, znanych i cenionych w branży szwalniczej producentów. Z roku na rok nasza kadra się powiększa, bo zwiększa się skala naszej działalności.

Dziś szukamy:

Obowiązki:

  • Wykonywanie naprawy i konserwacji  istniejących systemów automatycznego rozkroju materiałów
  • Przeprowadzanie uruchomień i szkoleń nowych instalacji
  • Planowanie i koordynacja prac serwisowych
  • Pomoc w doborze części zamiennych
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Wyjazdy służbowe na terenie kraju i Europy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane kierunki mechaniczne lub elektryczne)
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu elektroniki, mechaniki oraz pneumatyki
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość obsługi komputera
  • Bardzo dobra organizacja pracy i planowania
  • Dokładność oraz odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z Klientem
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka niemieckiego

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szansa na rozwój zawodowy i udział w szkoleniach zagranicznych
  • Udział w ciekawych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kompletu dokumentów (CV oraz list motywacyjny).

Ogłoszenie archiwalne