Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Serwisant

INTERSON Idziński Mateusz

70,00100,00 brutto / godz.

Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego 4

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Praca dorywcza i stała w usterka.pl & technikan.pl. Niczym się nie martwisz – wykonujesz zlecenia dla naszych klientów w oparciu o wygodną aplikację na telefon. Nie musisz do nikogo dzwonić, po prostu ustawiasz swój grafik z uwzględnieniem swojego wolnego czasu, a my zapełniamy go zleceniami w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania lub pracy etatowej.

Nasze wymagania

  • Podstawy elektryki i hydrauliki

  • Miejsce zamieszkania do 5 km od granic miasta

  • Do dyspozycji 40-200 godzin miesięcznie

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie za przepracowane godziny

  • Wynagrodzenie za przejechane kilometry

  • Wynagrodzenie za wyjazdy na zakupy

  • Comiesięczna premia zależna od wyników

  • Szkolenie SEP, doposażenie, odzież firmowa

  • Możliwość otrzymania samochodu firmowego

  • Duża elastyczność godzin pracy

  • Opieka LuxMed

O nas

Najlepsza, najbardziej elastyczna praca dorywcza dla osób technicznych na rynku. Wygodna aplikacja z pełnym dostosowaniem się do Twojego trybu życia. Wolny weekend? Pracujesz = zarabiasz.

Lider polskiego rynku serwisu AGD i małych napraw. Umożliwiamy pracę stałą w pełnym wymiarze, a także dorywczą - wybrane popołudnia, weekendy. Możliwe korekty czasu pracy z dnia na dzień. Najwygodniejsza praca dorywcza dla techników z bardzo dobrymi stawkami godzinowymi.

Poszukujemy osób do doszkolenia. Mile widziane aktualne lub wygasłe uprawnienia SEP, umiejętność obsługi multimetra. Wystarczy już 15 godzin tygodniowo, aby u nas pracować - wygodnie. Możesz wybrać wybrane dni i godziny lub na bieżąco ustalać swój grafik.

Kim jesteśmy? Pierwszym serwisem technicznym w Polsce, działamy pod marką usterka.pl oraz technikan.pl. Oferujemy błyskawiczną rezerwację usług fachowców on-line. 95% klientów poleca nasze usługi. Obsługujemy duże i małe firmy, znane marki i zwykłych konsumentów. Klient wybiera dokładny dzień i godzinę, zgodnie ze specjalizacją. Wybieramy dla Ciebie najbliższe możliwe zlecenia. Zawsze czuwamy nad przebiegiem usługi i nad Twoim kalendarzem, aby wykorzystać pełen potencjał czasu. W ciągu dnia możesz dowolnie ustalać przerwy i wydłużać lub skracać czas pracy. Praca serwisanta nigdy nie była tak wygodna. Działamy na rynku od 2015 roku, będąc wykonawcą kilkudziesięciu tysięcy realizacji w dużych miastach Polski.