Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

SCARLETT ASSIST sp. z o.o.

4 5005 000 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Michała Grażyńskiego 14

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • serwisowanie urządzeń wysokociśnieniowych, odkurzaczy, urządzeń szorujących; marki Karcher, Husqvarna

  • wykonywanie przeglądów serwisowych

  • pierwsze uruchomienia urządzeń

  • usuwanie usterek na serwisowanych obiektach

  • doradztwo techniczne

  • sporządzanie raportów dotyczących usterek i przeprowadzonych prac

  • zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn oraz urządzeń i instalacji;

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne - mile widziane elektroniczne, elektryczne

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie i znajomość branży mile widziana

  • uprawnienia energetyczne do 1 kW

  • obsługa komputera

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Wynagrodzenie 3500-4000 zł netto

O nas

Scarlett to grupa firm zależnych o międzynarodowym zasięgu z silną reputacją na rynku, która oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie outsourcingu przemysłowego.Naszym celem jest dostosowanie usług do różnych wymagań klientów.

Obecnie na sukces Grupy Scarlett nieustannie pracuje zespół ponad tysiąca pracowników, wraz z kilkudziesięcioma wyspecjalizowanymi doradcami, będącymi liderami z zakresu nowoczesnych technologii przemysłowych.

Zgodnie z wymaganiami dzisiejszego rynku jesteśmy elastyczni, dlatego chcemy być postrzegani jako solidny partner w dziedzinie outsourcingu przemysłowego, preferowany przez klientów, pracowników, czy społeczności lokalne.

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną i serwis sprzętu Karcher, Husqvarna, Milwaukee, a także chemii przemysłowej. Tutaj można poznać aktualne trendy w branży maszyn i urządzeń przemysłowych.