Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

AS PRODUKTO firmie

5 5006 900 brutto / mies.
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma AS Produkt zajmująca się projektowaniem i generalnym wykonawstwem stref basenowych oraz SPA & Wellness (baseny otwarte, kryte, flotacyjne, biostawy, wodne place zabaw, sauny, łaźnie i wiele innych) poszukuje serwisanta . Praca głównie poza siedzibą firmy na terenie Polski – krótkie delegacje.

Przykładowe realizacje:
  • Wykonanie basenów oraz strefy SPA w Lake Hill Resort & Spa w Sosnówce.
  • Rewitalizacja strefy basenowej oraz SPA & WELLNESS w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie.
  • Realizacja strefy basenowej i SPA w Hotelu Nosalowy Park w Zakopanem.
Po więcej zapraszamy tutaj: https://www.asprodukt.com/portfolio
SerwisantNumer ref.: PRACA OD ZARAZ
Miejsce Pracy: Zajezierze
praca w delegacji na terenie całego kraju

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia z zagadnienia elektryki, hydrauliki, stolarki i budowlanki,
  • zapału i zaangażowania,
  • przyswajania nowych informacji,
  • dbałości o wizerunek firmy,
  • komunikatywności.
  • gotowości do wyjazdów delegacyjnych,
  • prawa jazdy kat. B,
  • zdolności manualnych,
  • dokładności i precyzji,
  • sumienności,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętności planowania prac,

Zakres obowiązków:

  • instalacja sprzętu i urządzeń,
  • kontrola stanu technicznego sprzętu, urządzeń, elementów stolarskich, hydrauliki,
  • wykonywanie napraw i konserwacji,
  • raportowanie do przełożonych,
  • szkolenia z zakresu obsługi sprzętu i urządzeń ,
  • dbałość o jakość wykonywanych prac,
  • przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • umowę o pracę,
  • pracę w nowoczesnej, rozrastającej się firmie z własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym,
  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole,
  • pracę w delegacji w ciekawych miejscach na terenie całego kraju,
  • możliwość rozwoju
Prosimy o dopisanie do CV klauzuli dot. danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AS Produkt Sebastian Pasturek w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.
Nie zwlekaj i dołącz do AS-ów branży basenowej!

Ogłoszenie archiwalne