Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

DOMITECH Bydgoszcz - Elektronarzędzia Sprzedaż i Serwis

3 5005 500 brutto / mies.
  • Górzyskowo 2A, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), Jest możliwość pracy w sobotę, nieobowiązkowa
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 8:00-16:00, 10:00-18:00, Elastyczne godziny, wszystko do ustalenia
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + nadgodziny

Górzyskowo 2A

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka usterek oraz dokonywanie naprawy urządzeń elektrycznych i/lub spalinowych

  • Ocena stanu technicznego elektronarzędzi i urządzeń

  • W szczególności poszukujemy osoby z doświadczeniem w serwisowaniu spalinowych narzędzi ogrodowych ( Stihl, Stiga, Husqvarna itp itd )

Nasze wymagania

  • Idealny kandydat:

  • Posiada wiedzę teoretyczną i zdolności praktyczne związane z poprawnym obsługiwaniem i wykorzystywaniem elektronarzędzi elektrycznych i/lub narzędzia spalinowe ( kosiarki spalinowe, kosy, pilarki łańcuchowe itp itd )

  • Potrafi odczytywać schematy, rozkładówki maszyn

  • Posiada doświadczenie w serwisowaniu elektronarzędzi i/lub narzędzi spalinowych ( najlepiej Stihl, Stiga , Husqvarna itp itd )

  • Odznacza się zdolnościami technicznymi, interesuje się tematyką techniczną

  • Uprawnienia SEP do 1 KV ( możemy zfinansować wyrobienie uprawnień)

To oferujemy

  • Zatrudniamy na podstawie umowy o pracę

  • Zapewniamy pakiet niezbędnych narzędzi do pracy

  • Zapewniamy atrakcyjne warunki umowy w firmie o ugruntowanej pozycji w branży elektronarzędzi

O nas

Jeżeli interesujesz się naprawą urządzeń, elektronarzędzi, silników soalinowych, pojazdów? Masz dryg do naprawy, usuwania usterek? Budowa i działanie elektronarzędzi, urządzeń nie jest Tobie obca?

Szukamy właśnie Ciebie!

Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis poszukuje kandydatów na stanowisko Mechanika Serwisanta elektronarzędzi / urządzeń spalinowych.

Od marca powiększamy ofertę handlową o spalinowe narzędzia ogrodowe takie jak : Stihl, Stiga.