Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

OTINUS

4 0007 000 brutto / mies.
  • Karola Szajnochy 14b, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

OTINUS

Karola Szajnochy 14b

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac serwisowych i montaże maszyn u Klientów na terenie całego kraju oraz prowadzenie dokumentacji serwisowej

  • prowadzenie prezentacji technicznych maszyn dla użytkowników w naszym salonie

  • wsparcie techniczne użytkowników końcowych w realu i online

  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy

Nasze wymagania

Jeżeli:

- posiadasz zdolności manualne

- potrafisz wykonać prace serwisowo-techniczne, przeglądy i naprawy maszyn

- lubisz wykonywać prace mechaniczno-elektryczne

- jesteś samodzielny i potrafisz ustawić priorytety zadań

- lubisz ludzi i jesteś komunikatywny

- masz prawo jazdy kat. B i akcyjna praca w terenie nie sprawia Tobie problemów

Mile widziane:

- doświadczenie na stanowisku serwisanta urządzeń elektrycznych i maszyn cnc (prasa krawędziowa, wycinarka laserowa i inne)

- doświadczenie w pracach elektrycznych, pneumatycznych oraz elektronicznych

- umiejętność analizowania schematów elektronicznych

To oferujemy

  • zatrudnienie w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji w branży

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub innej preferowanej formie (jesteśmy elastyczni)

  • stałe wynagrodzenie podstawowe (w zależności od umiejętności w przedziale od 4 000 zł - 5 000 zł netto)

  • potrzebne narzędzia pracy

  • praca w biurze w Bydgoszczy, ale również wyjazdy

  • wsparcie i dobrą atmosferę pracy w super zespole

O nas

OTINUS to rodzinna firma zajmująca się produkcją oraz sprzedażą maszyn do obróbki blach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kwestii udzielania pomocy Klientom. Ciężką pracą oraz jasną wizją budujemy od 2010 roku solidne podstawy naszej firmy. Dążymy do tego, aby poczucie bezpieczeństwa oraz profesjonalizm były utożsamiane

z naszą marką. Naszą siłę stanowi połączenie innowacyjnych pomysłów, jakości wykonania oraz zgranego zespołu!