Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Dutchmed PL sp. z o.o.

4 0008 000 brutto / mies.
  • Karola Szajnochy 14, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje

Karola Szajnochy 14

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy i przeglądy sprzętu medycznego zgodnie z procedurami określonymi przez producenta oraz obowiązującymi normami,

  • Instalacje sprzętu w miejscu docelowego użytkowania według procedur określonych w osobnych regulaminach,

  • Szkolenie klientów z zakresu obsługi produktów dystrybuowanych przez firmę,

  • Wspieranie innych działów firmy poprzez udział w wystawach, sympozjach i szkoleniach,

  • Rozwijanie wiedzy i umiejętności przez udział w szkoleniach technicznych krajowych i zagranicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Wysoki poziom kultury osobistej,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w stopniu komunikatywnym,

  • Doświadczenie w publicznej służbie zdrowia lub na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Specjalistyczne szkolenia w kraju i za granicą,

  • Niezbędne narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, komputer, telefon,

  • Atrakcyjny system wynagradzania,

  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

O nas

Firma Dutchmed PL Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy należąca do międzynarodowej grupy Dutchmed działa na rynku polskim od 30 lat. Zajmujemy się importem, dystrybucją oraz konserwacją sprzętu medycznego najwyższej światowej klasy, zawierającego unikalne możliwości terapeutyczne i diagnostyczne. Wprowadzając innowacyjne rozwiązania dla jednostek służby zdrowia realizujemy misję naszej firmy jaką jest poprawa standardów opieki nad pacjentem.