Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

Śląskie Wesołe Miasteczko Sp. z o.o.

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie ruchu urządzeń rozrywkowych opartych na silnikach elektrycznych

  • Drobne naprawy i modernizacje układów sterowania urządzeń

  • Bieżące prace konserwatorskie sieci niskiego napięcia (0,4 KV)

  • Naprawy i modernizacje urządzeń rozrywkowych i sprzętu w okresie między sezonowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe

  • Brak doświadczenia nie stanowi przeszkody – zapewniamy szkolenia

  • Ogólna wiedza techniczna na temat maszyn i urządzeń

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • Absolwenci szkół zawodowych, policealnych

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość rysunku technicznego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Niepowtarzalne benefity umożliwiające spędzanie wolnego czasu (karnety sezonowe na koleje linowe, jazdę na nartach, aquaparki - nie tylko w Polsce, ale również na Słowacji, w Czechach czy Austrii dla Ciebie i osoby towarzyszącej oraz dzieci); zniżki na hotele i do restauracji w ramach spółki Tatry Mountain Resorts)

  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • Niezbędny czas potrzebny na wdrożenie się do nowych obowiązków oraz wsparcie w tym zakresie

  • Zawsze wolne miejsce na bezpłatnym parkingu na terenie firmy

  • Pracę w dogodnej lokalizacji, świetnie skomunikowanej z całym regionem Aglomeracji Śląskiej

  • Przyjazną atmosferę w niewielkim Zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • premia roczna

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Śląskie Wesołe Miasteczko to najstarszy polski lunapark. Znajduje się na terenie Parku Śląskiego, na granicy Chorzowa i Katowic.

Od 2015 roku jesteśmy częścią grupy TATRY MOUTAIN RESORTS - największego podmiotu w dziedzinie ruchu turystycznego w tej części Europy, właścicielem atrakcyjnych ośrodków narciarskich, hoteli i aquaparków na terenie Tatr Wysokich i Niskich oraz sieci sklepów sportowych. W Polsce TMR zarządza Legendią Śląskim Wesołym Miasteczkiem i ośrodkiem Szczyrk Mountain Resort.

Pragniemy zatrudniać utalentowanych, ambitnych i lojalnych pracowników, którym pomożemy w rozwoju zawodowym i damy możliwości wykorzystania swojego potencjału.

poczytaj o nas:

www.tmr.sk

www.legendia.pl

www.szczyrkowski.pl

Przewiń do profilu firmy