Logo Pracuj.pl

Serwisant do zespołu serwisowego

LOOS Centrum Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przeglądy okresowe kotłów u klienta.
  • Bieżące naprawy elektryczne oraz mechaniczne.
  • Analiza przyczyn występowania awarii oraz ich usuwanie.
  • Uruchamianie nowych instalacji.
  • Sporządzanie dokumentacji z przeprowadzanych prac.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne.
  • Znajomość podstaw elektrotechniki
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami przemysłowymi.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych.
  • Gotowość do pracy w terenie w trybie zadaniowym
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.
  • Stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy fizycznej.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Uprawnienia SEP eksploatacyjne grupy I oraz II.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Samochód służbowy.
  • Telefon, laptop i wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez kontakt z nowoczesnymi technologiami.
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i zdobywanie nowych uprawnień.
  • Przy relokacji pokrywamy koszty przeprowadzki.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

LOOS Centrum Sp. z o.o.

Firma LOOS Centrum Sp. z o.o. Bosch Group, światowy lider w produkcji kotłów przemysłowych parowych i wodnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.loos.pl

Serwisant do zespołu serwisowego, śląskie