Logo Pracuj.pl

Serwisant drukarek IT

ITS PIOTR WALCZAKO firmie

umowa o pracę
5 000–7 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
6 000–10 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

ITS PIOTR WALCZAK

Żołnierska 5A

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i konfiguracja urządzeń drukujących,
  • Diagnozowanie usterek, naprawa i konserwacja urządzeń drukujących w siedzibie firmy oraz w siedzibie klienta,
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej,
  • Kontakt z klientem w zakresie realizowanych napraw serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • Wsparcie techniczne dla klientów,
  • Obsługa telefoniczna i e-mailowa klienta oraz bezpośrednia obsługa klienta w serwisie,
  • Kontakt (e-mailowy/telefoniczny) również w języku angielskim z producentami oraz dystrybutorami sprzętu drukującego.

Nasze wymagania

  • Zainteresowania techniczne i zdolności manualne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Motywacja do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami,
  • Umiejętność organizowania pracy własnej, jak również kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Dokładność i rzetelność,
  • Dociekliwość, poczucie humoru.

To oferujemy

  • Komfortowe miejsce pracy w dobrej lokalizacji miasta, 10 minut jazdy z centrum
  • Stabilna pozycja rynkowa firmy, średnia czas pracy pracownika na tym stanowisku w naszej firmie to 8-10 lat
  • Przyjazna atmosfera pracy - zaangażowany i zgrany zespół, bony świąteczne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt B2B

O nas

IT Serwis / serwisdrukarek.pl

Autoryzowany serwis drukarek Epson i Brother.

Zajmujemy się serwisem sprzętu drukującego od 2001 roku. Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym serwisem sprzętu drukującego w woj. Zachodniopomorskim.

Serwisant drukarek IT, Żołnierska 5A, Szczecin