Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant drukarek IT

ITS PIOTR WALCZAK

umowa o pracę
5 0007 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Żołnierska 5A, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Żołnierska 5A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i konfiguracja urządzeń drukujących,

  • Diagnozowanie usterek, naprawa i konserwacja urządzeń drukujących w siedzibie firmy oraz w siedzibie klienta,

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej,

  • Kontakt z klientem w zakresie realizowanych napraw serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych,

  • Wsparcie techniczne dla klientów,

  • Obsługa telefoniczna i e-mailowa klienta oraz bezpośrednia obsługa klienta w serwisie,

  • Kontakt (e-mailowy/telefoniczny) również w języku angielskim z producentami oraz dystrybutorami sprzętu drukującego.

Nasze wymagania

  • Zainteresowania techniczne i zdolności manualne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Motywacja do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,

  • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientami,

  • Umiejętność organizowania pracy własnej, jak również kreatywność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • Dokładność i rzetelność,

  • Dociekliwość, poczucie humoru.

To oferujemy

  • Komfortowe miejsce pracy w dobrej lokalizacji miasta, 10 minut jazdy z centrum

  • Stabilna pozycja rynkowa firmy, średnia czas pracy pracownika na tym stanowisku w naszej firmie to 8-10 lat

  • Przyjazna atmosfera pracy - zaangażowany i zgrany zespół, bony świąteczne

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt B2B

O nas

IT Serwis / serwisdrukarek.pl

Autoryzowany serwis drukarek Epson i Brother.

Zajmujemy się serwisem sprzętu drukującego od 2001 roku. Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym serwisem sprzętu drukującego w woj. Zachodniopomorskim.