Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant ds. Farmy Wiatrowej

Energa OZE S.A.

  • Karścino (pow. białogardzki)

    Karścino (pow. białogardzki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac serwisowych ( usuwanie przyczyn i skutków awarii) oraz przeglądów okresowych turbin wiatrowych z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, praca na wysokości powyżej 3 m;

  • koordynacja/współpraca z personelem nadzorującym pracę farmy wiatrowej;

  • koordynacja/nadzór nad przebiegiem działań serwisowych i innych działań eksploatacyjno-ruchowych przez firmy zewnętrzne;

  • dbałość o terminowe wykonywanie przeglądów i inspekcji urządzeń technicznych;

  • ścisła współpraca z podwykonawcami i dostawcami;

  • sporządzanie raportów dotyczących zdarzeń zaistniałych na farmach.

Nasze wymagania

  • doświadczenie (minimum 2 lata) w zakresie wykonywania samodzielnych działań serwisowych na turbinach wiatrowych równych lub powyżej 1,5 MW;

  • wykształcenie techniczne (wymagane i/lub mechanika, elektryka, elektroenergetyka lub inne kierunki pokrewne);

  • uprawnienia SEP (wymagane do 20kV) E gr.I;

  • uprawnienia UDT dla obsługi podestów i wciągników;

  • szkolenie GWO lub pokrewne w zakresie pierwszej pomocy, pracy na wysokości i p.poż;

  • zalecane doświadczenie przy czynnej obsłudze urządzeń elektroenergetycznych średniego i wysokiego napięcia;

  • znajomość zagadnień związanych z budową i eksploatacją urządzeń energetycznych, obsługą konserwacją i remontami maszyn i urządzeń, układami technologicznymi - elektrowni wiatrowych;

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • prawo jazdy kat. B;

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o wieloletniej tradycji w ramach umowy o pracę;

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności;

  • możliwości wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;

  • rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych;

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Witamy w Grupie Energa

Energa OZE SA, to spółka należąca do Grupy Energa wchodzącej w skład Grupy PKN ORLEN. Prowadzi działalność w obszarze wytwarzania energii elektrycznej z OZE oraz świadczy usługi systemowe. Spółka zarządza największą w kraju przepływową Elektrownią Wodną we Włocławku, Elektrownią Szczytowo-Pompową w Żydowie, 44 małymi elektrowniami wodnymi zlokalizowanymi głównie w północnej Polsce. Dodatkowo spółka eksploatuje 6 farm wiatrowych zlokalizowanych w północnej i środkowej Polsce oraz 2 elektrownie fotowoltaiczne w Gdańsku i Czernikowie.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane pracą w ENERGA OZE SA w Departamencie Eksploatacji OZE/Wydział Elektrowni Wiatrowych i Fotowoltaicznych, prosimy o przesłanie CV (w języku polskim) w terminie do dnia 15.08.2021 r. do Biura Zarządzania Korporacyjnego i Personalnego w ENERGA OZE SA w Pruszczu Gdańskim ul. Grunwaldzka 42A lub za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o podanie w temacie e-maila nazwy stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja – Serwisant ds. Farmy Wiatrowej Karścino lub nr ogłoszenia BL/R/19/2021.

Rozpatrywane będą jedynie oferty spełniające powyższe wymagania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.