Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant ds. Kinotechniki

"AWACO PROJECT" sp. z o.o.O firmie

3 4226 257 brutto / mies.
  • Olesińska 2
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

"AWACO PROJECT" sp. z o.o.

Olesińska 2

Warszawa

Awaco Project Sp. z o.o. to wiodąca na rynku polskim firma zajmująca się projektowaniem, wyposażaniem oraz modernizowaniem obiektów użyteczności publicznej takich jak: kina, teatry, sale wielofunkcyjne, centra kongresowe, sale widowiskowe i konferencyjne.

Naszą działalność prowadzimy od 1995 roku.
Od lat zajmujemy się kinotechniką i fotelami, ale dzięki współpracy z naszymi partnerami projektujemy i dostarczamy również systemy konferencyjne, nagłośnienie koncertowe oraz oświetlenie technologiczne i estradowe.

OPIS STANOWISKA:

  • Instalacje w zakresie AV. Obsługa bieżąca zainstalowanych systemów.
  • Instalacje/ Konserwacja zainstalowanego sprzętu/ Obsługa awarii (obsługa door-to-door).
  • Praca na terenie całej Polski.

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność;
  • prawo jazdy kat.B;
  • znajomość j. angielskiego;

Doświadczenie z zakresu:

  • monter/instalator/monter AV/informatyka/elektryka (wystarczy doświadczenie z jednej z wymienionych branż)

OFERUJEMY:

  • samochód służbowy, laptop oraz telefon;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dostęp do szkoleń największych producentów takich jak: Dolby czy Barco;
  • system premiowy;
  • przyjazną atmosferę;

Ogłoszenie archiwalne