Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant ds. mikrobiogazowni

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 29.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NATURALNA ENERGIA.PLUS sp. z o.o.

    NATURALNA ENERGIA.plus Sp. z o.o. - jest wyspecjalizowanym podmiotem działającym w branży OZE, ze szczególnym uwzględnieniem technologii mono-substratowych mikrobiogazowni o mocy do 50 kWe oraz pomp ciepła, HVAC i termomodernizacji obiektów. Firma tworzy Grupę NATURALNA ENERGIA, w skład której wchodzą podmioty umożliwiające kompleksową obsługę inwestycji: od pierwszej analizy, audytu energetycznego, przez opracowanie dokumentacji projektowej, po dostawy, instalacje oraz serwis, utrzymanie i monitoring efektów inwestycji.

    Firma dotychczas zainstalowała w polskich gospodarstwach hodowli bydła mlecznego 19 mikrobiogazowni na gnojownicę, których funkcjonowanie nadzoruje w pełnym zakresie.

    Firma przystosowała oferowane Urządzenie Kompaktowej Kontenerowej Mikrobiogazowni do zastosowania w gospodarstwach hodowli trzody chlewnej oraz lokalnych oczyszczalni ścieków.

    Opis stanowiska:

    • kompleksowa obsługa serwisowa mikrobiogazowni,
    • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych,
    • doradztwo techniczne,
    • pomoc przy instalacji i uruchomieniu mikrobiogazowni,
    • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
    • regularne raportowanie podejmowanych działań.

    W zakresie oferowanego stanowiska znajduje się gotowość do wyjazdu służbowego od poniedziałku do piątku.

    Wymagania:

    • doświadczenie w obsłudze instalacji elektrycznych prądu stałego, zmiennego,
    • wykształcenie techniczne - średnie lub zawodowe - w jednej z dziedzin: elektryka, automatyka, mechanika, hydraulika,
    • mile widziane Świadectwo kwalifikacyjne SEP E w grup:1,
    • prawo jazdy kategoria B,
    • sumienność,
    • dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NATURALNA ENERGIA.plus Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest NATURALNA ENERGIA.plus z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Braniborska 58-68. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych:

    "Oświadczam, ze wyrazam zgodę, aby NATURALNA ENERGIA.plus Sp. z o.o. we Wrocławiu ul. Braniborska 58-68 przetwarzała moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, selekcji i archiwiazacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. DZ. U. z 2016r., poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, ze zostałem poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."