Logo Pracuj.pl

Serwisant ds. OZE

Columbus Energy S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych
  • prace elektryczne
  • montaż tras kablowych
  • wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pracach przy elektryce
  • posiadasz uprawnienia SEP E i D do 1kV
  • masz doświadczenie w pracach na wysokości
  • branża OZE nie jest Ci obca – dodatkowy atut!
  • posiadasz uprawnienia UDT – mile widziane
  • lubisz pracę zespołową i jesteś osobą zdeterminowaną do działania
  • warunek konieczny: gotowość do częstych wyjazdów terenowych

To oferujemy

  • będziesz pracować u lidera rynku branży Odnawialnych Źródeł Energii
  • rozwiniesz swoją karierę
  • obejmiesz samodzielne stanowisko
  • otrzymasz umowę o pracę
  • będziesz pracować w zgranym zespole
  • szkolenia specjalistyczne
  • wsparcie techniczne
  • szkolenie trenera instalacyjnego w terenie
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego na start

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samochód służbowy
  • Karta Multisport

Columbus Energy S.A.

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Serwisant ds. OZE, kujawsko-pomorskie