Oferta pracy

Serwisant Działu Wyposażenia

Netto Sp. z o.o.O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Montażem urządzeń w nowych i odnowionych sklepach

  • Konserwacją i naprawą istniejącego sprzętu

  • Naprawą uszkodzeń i awarii dotyczących wyposażenia w sklepach

  • Instalacją dodatkowego wyposażenia w sklepach

  • Współpracą z działem operacyjnym, technicznym i magazynem

Nasze wymagania

  • Posiadać wykształcenie min. średnie

  • Wykazywać się podstawową znajomością pakietu MS Office

  • Posiadać prawo jazdy kat. B.

  • Wykazywać się podstawową umiejętnością obsługi elektronarzędzi

  • Być dyspozycyjnym, systematycznym i dokładnym

  • Być graczem zespołowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić

  • Dobór indywidualnej ścieżki rozwoju

  • Udział w różnych, ciekawych projektach

  • Narzędzia pracy takie jak samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w Netto

  • Możliwość dołączenia do dobrego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Nagrody jubileuszowe

  • Świąteczne doładowania kart Sodexo

  • Mikołajkowe paczki dla Twoich dzieci

  • Fajne firmowe imprezy

  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport)

  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych)

  • Za symboliczną opłatą umożliwiamy wynajęcie pracowniczego mieszkania letniskowego w Karpaczu.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy