Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Serwisant – Elektromechanik

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczneO firmie

  • Gdańska 6A, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

Gdańska 6A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • obsługa serwisowa urządzeń magazynowych

  • realizacja przeglądów okresowych i napraw

  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług serwisowych

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o kierunku elektromechanika lub mechanika

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu elektromechaniki i mechaniki

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych

  • dobra organizacja pracy własnej, wysoka samodzielność

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe tylko w ramach jednego dnia)

  • umiejętność obsługi komputera

  • prawo jazdy kat. „B”

Mile widziane

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT oraz SEP

To oferujemy

  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży

  • możliwość rozwijania swoich umiejętności technicznych

  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy Plan Kapitałowy

  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)

  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe

  • narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy

PROMAG S.A. (www.promag.pl) dynamicznie rozwijający się producent i dostawca rozwiązań intralogistycznych dla magazynów i hal produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli posiadasz umiejętności w zakresie napraw urządzeń oraz potrafisz czytać schematy elektryczne, hydrauliczne i inną dokumentację techniczną,

  • będziesz miał możliwość wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności podczas codziennej obsługi serwisowej urządzeń magazynowych

  • będziesz miał możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu nowoczesnych produktów takich jak: wózki widłowe, owijarki, automaty do taśmowania

  • będziesz miał możliwość poznania nowoczesnej stabilnej firmy działającej już od prawie 40 lat, która służy Klientom w opracowaniu i wdrażaniu optymalnych koncepcji zagospodarowania przestrzeni magazynowej, produkcyjnej i warsztatowej