Logo Pracuj.pl

Serwisant Elektromechanik

ORLEN Centrum Serwisowe Spółka z o. o.O firmie

ORLEN Centrum Serwisowe Spółka z o. o.

Swojczycka 43

Psie Pole

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie awarii urządzeń elektrycznych i innych
  • montaż, instalację i konfigurację urządzeń
  • okresowe przeglądy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub zawodowe o kierunkach: elektronik i/lub elektrotechnik, elektryk i/lub mechanik
  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • uprawnienia elektryczne SEP I do 1 kV
  • dyspozycyjność i umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w przemyśle naftowym lub chemicznym
  • znajomość obsługi komputera, prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Praca w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie
  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych branż
  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie
  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • system premiowy

Dodatkowo otrzymasz

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwość rozwoju w zagranicznych spółkach
  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy
  • Programy well-beingowe wspierające Twój dobrostan
  • Program wspierający rodzinę
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

Zgłoszenie powinno zawierać

  • Życiorys zawodowy (CV)
  • Zgodę na przetwarzanie danych osobowych*

Aktualne oferty pracodawcy
Serwisant Elektromechanik, SE-WRO/2022

Serwisant Elektromechanik, Swojczycka 43, Psie Pole, Wrocław