Ta oferta pracy jest nieaktualna od 53 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Elektromonter

  • Gliwice, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Lider na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania

    Firma BMZ Poland specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów zasilania. Skupiając się na potrzebach klienta oraz rozwijaniu nowoczesnych systemów BMZ Poland ukształtowało wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku baterii litowo-jonowych. Mając ponad 20 letnie doświadczenie, 2000 klientów oraz około 250 nowych projektów rocznie BMZ odgrywa wiodącą rolę w Europie w dziedzinie profesjonalnego projektowania oraz wytwarzania inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 1800 pracowników w Niemczech, Polsce, USA, Chinach oraz Francji.

    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków:

    • Diagnostyka oraz serwisowanie pakietów akumulatorowych zamontowanych w pojazdach elektrycznych
    • Praca związana z częstymi wyjazdami służbowymi (krajowymi i zagranicznymi)

    Oczekiwania wobec Kandydatów:

    • Wykształcenie techniczne (preferowane: elektromonter / elektrotechnik)
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Doświadczenie w pracy z dużymi pakietami bateryjnymi będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stanowisko w dynamicznym międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet dodatkowy: opiekę medyczną, program Multisport, lekcje języków obcych, ubezpieczenia grupowe, dofinansowania do posiłków w kantynie
    • Dostęp do najnowszych technologii

    Kandydaci proszeni są wysłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.

    CV powinno zawierać następującą klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; t. jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”