Logo Pracuj.pl

Serwisant-Elektromonter Instalacji Elektrycznych

LUMEN Polska Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie awarii instalacji elektrycznych silnoprądowych,
  • wykonywanie instalacji elektrycznych przy przebudowach i modernizacjach,
  • konserwacja i przeglądy instalacji i urządzeń elektrycznych,
  • kontrole i pomiary instalacji elektrycznych,
  • udzielanie wsparcia technicznego,
  • dbałość o dobre relacje z kontrahentami

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne kierunkowe,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • uprawnienia SEP (min E1 do 1kV),
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w delegacji,
  • brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości,
  • zdolności manualne

To oferujemy

  • stabilną, ciekawą pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Serwisant-Elektromonter Instalacji Elektrycznych, opolskie