Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Elektronarzędzi

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZALCO Sp. z o.o.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, założoną w 1991 roku.

    Od tego czasu zbudowaliśmy bardzo silną i stabilną pozycję na polskim rynku.

    Naszym klientom oferujemy nie tylko starannie wyselekcjonowany sprzęt,
    ale również szeroko pojęte doradztwo techniczne.
    Posiadamy dobrze rozwinięte zaplecze serwisowe, prowadzimy szkolenia i uruchomienia u klientów.

    Aktualnie poszukujemy kandydata, do pracy w Warszawie okolice Mysiadła na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Podstawowe zadania i obowiązki:

    • Naprawa mechaniczna i elektryczna elektronarzędzi
    • Przyjmowanie i rejestracja  urządzeń przysyłanych do serwisu
    • Diagnozowanie i weryfikowanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
    • Dbanie o zachowanie porządku i czystości na stanowisku pracy

    Od kandydatów wymagamy:

    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w serwisie elektronarzędzi
    • Uprawnienia SEP do 1kV
    • Wykształcenie techniczne
    • Praktyczna wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki i mechaniki – praktyczna umiejętność pomiarów na miernikach oraz czytanie schematów
    • Zdolności manualne
    • Skrupulatność, dokładność, sumienność
    • Podstawowa znajomość obsługi komputera
    • Znajomość języka  angielskiego mile widziana

    Oferujemy

    • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Kontakt z nowoczesnym rozwiązaniami technicznymi
    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
    • Pracę w firmie o wysokiej i ugruntowanej pozycji na rynku
    • Niezbędne narzędzia pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZALCO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.