Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Elektronik/Automatyk/Robotyk

BHS Corrugated PLO firmie

  • Kolarska 11, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BHS Corrugated PL

Kolarska 11

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie planowanych przeglądów technicznych urządzeń i maszyn do produkcji tektury falistej u klientów w Polsce i na świecie

  • rozpoznanie i skuteczne usunięcie usterek w nagłych sytuacjach awaryjnych

  • wsparcie technicznie naszych klientów

  • instalacja nowych maszyn

  • wsparcie klientów online/helpdesk

Nasze wymagania

  • Konieczna dobra znajomość języków obcych: angielskiego oraz niemieckiego lub rosyjskiego w mowie i piśmie

  • Gotowość do częstych i długotrwałych zagranicznych wyjazdów służbowych

  • Znajomość sterowników PLC, S7, TIA Portal

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika lub automatyka)

  • Umiejętność korzystania z dokumentacji elektrycznej

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejetność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

Oferujemy ciekawą, wymagajacą pracę w dynamicznym środowisku rozwojowego, stabilnego przedsiębiorstwa, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozszerzania wiedzy zawodowej.

BHS Corrugated Maschinen- und Anlagenbau GmbH,

jeden z wiodących dostawców urządzeń i maszyn do produkcji tektury falistej, do swojej Filli w Polsce z siedzibą w Łodzi poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy