Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant - Elektronik

Metrum Cryoflex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • Zielna 29
    Blizne Łaszczyńskiego (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Metrum Cryoflex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Zielna 29

Blizne Łaszczyńskiego (pow. warszawski zachodni)

Metrum Cryoflex jest producentem sprzętu do kriochirurgii, krioterapii, ozonoterapii, masażu limfatycznego i laserów medycznych. Działamy na tym rynku od 1992 roku. To doświadczenie, wspierane najnowocześniejszymi technologiami i posiadanym zapleczem badawczo-rozwojowym, poparte współpracą z instytucjami medycznymi, pozwala nam tworzyć i oferować sprzęt medyczny o najwyższej jakości, spełniający najostrzejsze wymogi bezpieczeństwa. Tworzymy zgrany zespół ukierunkowany na rozwój, zarówno firmy, jak i własny.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wszelkie działania serwisowe zlecane przez przełożonego w tym bezpośredni kontakt z klientami, handlowcami, wsparcie klienta na każdym etapie serwisu
  • Wykonywanie napraw i przeglądów okresowych urządzeń medycznych dystrybuowanych przez firmę, w siedzibie firmy lub u klienta (na obszarze Polski, sporadycznie za granicą)
  • Bezpośredni kontakt z klientem w sprawie umawiania terminów działań serwisowych, przedstawianie oferty dostępności urządzeń zastępczych
  • Udzielanie informacji i porad technicznych w zakresie prawidłowej eksploatacji użytkowanego sprzętu oraz czynności eksploatacyjnych przewidzianych przez wytwórcę do wykonywania przez użytkownika
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej dotyczącej wykonywanych działań serwisowych.

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie techniczne, preferowane o profilu elektronicznym albo elektrycznym.
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. serwisu w firmie produkującej/dystrybuującej urządzenia medyczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie w zakładzie produkującym urządzenia medyczne
  • Umowa o pracę, pełen etat,
  • Możliwość rozwoju w innowacyjnej firmie
  • Wśród dodatków są: ubezpieczenie medyczne, szkolenia
  • Praca w siedzibie firmy: Blizne Łaszczynskiego ul. Zielna 29.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne