Oferta pracy

Serwisant - Elektronik

MB AerospaceO firmie

MB Aerospace

Przemysłowa 9B

Rzeszów

MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. firma zajmująca się produkcją detali i komponentów do silników lotniczych, będąca częścią międzynarodowego holdingu działającego na terenie Europy, USA i Azji poszukuje osoby na stanowisko

Opis stanowiska:

  • zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu linii produkcyjnych
  • lokalizowanie i usuwanie awarii urządzeń elektronicznych i elektrycznych oraz analizowanie ich przyczyn i skutków
  • wykonywanie przeglądów, napraw, prac konserwatorskich maszyn i urządzeń elektronicznych i elektrycznych
  • analiza funkcjonalności maszyn, urządzeń, schematów elektronicznych i elektrycznych,
  • umiejętność dobierania zamienników części do maszyn,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi podczas instalacji oraz serwisowania maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektronik
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji serwisowej, schematów elektrycznych i ideowych
  • znajomość układów sterowania, automatyki
  • umiejętność diagnozowania elektroniki przemysłowej (falowniki, sterowniki PLC, serwonapędy, prostowniki)
  • znajomość systemów sterowania FANUC i SINUMERIK
  • uprawnienia SEP do 1KV
  • umiejętność czytania dokumentacji i schematów DTR
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole
  • dokładność, skrupulatność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, pełny etat
  • Atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych (dodatek świąteczny, karta Multisport)
  • Dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego
  • Plan rozwoju zawodowego dostosowany do indywidualnych potrzeb

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne