Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant - Elektronik

  • Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ułatwiamy mobilność w zdigitalizowanym świecie. Dajemy Drugie Życie urządzeniom i dzięki temu nasze produkty przyczyniają się do zmniejszania ilości elektroodpadów.

    Wraz z rozwojem chcemy brać coraz większy udział w digitalizacji naszego życia i uczestniczyć w rewolucji w magazynowaniu energii i nadchodzącej elektromobilności. Tworzymy urządzenia związane z magazynowaniem energii, takie jak baterie do laptopów, power banki, zasilacze UPS, czy ładowarki USB.

    Zapraszamy osoby, które potrafią naprawiać, testować urządzenia elektroniczne. Elektronik w naszej firmie będzie miał realny wpływ na konstrukcję i jakość naszych produktów.

    Miejsce pracy: Skawina

    Do głównych obowiązków należeć będą:

    • serwis i naprawa urządzeń elektronicznych,
    • diagnoza testowanie urządzeń elektronicznych, kontrola jakości,
    • prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych czynności,
    • kontakt z klientem w zakresie pomocy technicznej,
    • kontakt z podwykonawcami.

    Od idealnego Kandydata oczekujemy:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) elektronika, elektrotechnika lub automatyka,
    • umiejętności diagnostyczne oraz przeprowadzenia napraw,
    • dobrej, praktycznej znajomości elektroniki analogowej i cyfrowej,
    • umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
    • uprawnienia SEP 1kV,
    • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikację z wykonawcami zagranicznymi,
    • samodzielności w działaniu.
    Jeżeli nie posiadasz wszystkich wymienionych kompetencji, a chciałbyś do nas dołączyć chętnie zaoferujemy Ci staż w Dziale Serwisu. :)

    Oferujemy:

    • umowę o pracę lub współpracę w oparciu o umowę zlecenie w prężnie rozwijającej się marce Green Cell, w pełnym wymiarze godzin,
    • wyzwania, ciekawe zadania, szeroki wachlarz technologii,
    • możliwość udziału w zaawansowanych technologicznie projektach i szansę szybkiego wykazania swoich umiejętności
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
    • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
    •  prywatną opiekę medyczną, MultiSport, ubezpieczenie na życie (dofinansowanie).
    Nie wahaj się - dołącz do nas! :)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.