Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant elektronik

SONEL S.A.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

SONEL S.A.

Stanisława Wokulskiego 11

Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz naprawiać przyrządy pomiarowe naszej produkcji

Nasze wymagania

  • pasjonujesz się i posiadasz wiedzę z zakresu elektroniki,

  • jesteś odpowiedzialny i sumienny,

  • masz dobra organizacja czasu pracy

  • komunikatywność jest Twoją mocną stroną

Mile widziane

  • wiedza z zakresu elektryki i elektrotechniki

  • znajomość podstaw metrologii,

  • hobby związane z elektroniką

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • pracę w systemie jednozmianowym,

  • pakiet sportowy z dostępem do obiektów sportowych na terenie całej Polski,

  • pakiet indywidualnej opieki medycznej;

  • możliwość ubezpieczenia na życie;

  • darmowe napoje i przekąski,

  • cykliczne imprezy branżowo-integracyjne;

  • przyjazne miejsce pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • platforma kafeteryjna

  • dofinansowanie do automatów vendingowych

SONEL S.A.

Pracujemy w dużej polskiej firmie, która od ponad 10 lat jest notowana na GPW. Tworzymy przyrządy pomiarowe uznane na całym świecie. W branży nasza marka jest synonimem profesjonalizmu. Nasze produkty tworzymy w Polsce, a sprzedajemy je na 6 kontynentach.

Przewiń do profilu firmy