Oferta pracy

Serwisant - elektronik

TechniSat Digital Sp. z.o.oO firmie

  • Wrocław (okolice), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Grupa TechniSat produkuje elektronikę użytkową na terenie Unii Europejskiej.
Od czasu założenia w 1987 roku, grupa jest wiodącym przedsiębiorstwem działającym w branży elektronicznej. Do siedziby firmy mieszczącej się w miejscowości Siemianice, k. Obornik Śląskich (woj. dolnośląskie), poszukujemy pracowników na stanowisko Serwisant.

SERWISANT - ELEKTRONIK

Miejsce pracy: Siemianice (k. Obornik Śląskich)

WYMAGANIA:

  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektronicznych;
  • Doświadczenie w lutowaniu elementów SMT i THT;
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń pomiarowych - multimetr, oscyloskop;
  • Precyzyjność, dociekliwość, spostrzegawczość;
  • Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności;
  • Zdolności manualne;
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;

MILE WIDZIANE:

  • Umiejętność pracy na obszarze roboczym pod mikroskopem;
  • Zamiłowanie do majsterkowania;
  • Wykształcenie  z zakresu elektroniki;

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;
  • Kartę restauracyjną (do 190 zł miesięcznie);
  • Pracę z doświadczonym zespołem;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stały kontakt z nowoczesną technologią;
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);
  • Bezpłatne dowozy z okolicznych miejscowości;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dokonywanie napraw błędów montażowych elementów SMT i THT;
  • Rejestrowanie napraw w systemach SSP i Reapir Station;
  • Informowanie przełożonych, o wystąpieniu błędów seryjnych;
  • Gospodarowanie podręcznym magazynkiem elementów elektronicznych;
  • Zgłaszanie wszelkich usterek sprzętu, narzędzi używanych na stanowisku pracy;
  • Określanie priorytetów napraw dla projektów na serwisie;
  • Zgłaszanie wykrycia powtarzalnych błędów do działu QA i bezpośredniego przełożonego;
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ
lub dostarczenie do siedziby firmy
TechniSat Digital Sp. z o.o. ul. Poznańska 2, Siemianice, 55-120 Oborniki Śląskie
W razie pytań zachęcamy do kontaktu: 71 310 40 28 , 71 310 42 27

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. z o.o. , z siedziba w Siemianicach
dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego"
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. zo.o.
z siedziba w Siemianicach w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy "

Ogłoszenie archiwalne