Serwisant Elektrycznych Urządzeń Spawalniczych

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.11.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 16.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top1

    SERWISANT ELEKTRYCZNYCH URZĄDZEŃ SPAWALNICZYCH

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Stabilna firma z branży spawalniczej oraz dystrybutor gazów technicznych
    poszukuje Kandydata/-ki na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Diagnostyka i naprawa elektrycznych urządzeń spawalniczych.
    • Kalibracja oraz badanie ochrony przeciwporażeniowej urządzeń elektrycznych.
    • Testowanie nowych i serwisowanych urządzeń.
    • Praca w serwisie stacjonarnym oraz wyjazdy do prac zleconych u klienta.
    • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne – elektryk, elektronik lub pokrewne.
    • Doświadczenie zawodowe – serwis lub produkcja urządzeń elektrycznych.
    • Znajomość budowy i zasady działania urządzeń elektrycznych.
    • Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi oraz czytania schematów elektrycznych.
    • Uprawnienia SEP do 1kV – mile widziane dozorowe.
    • Umiejętność pracy z komputerem.
    • Czynne prawo jazdy kat. „B”.
    • Znajomość budowy i obsługi urządzeń spawalniczych będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę/Umowę zlecenie.
    • Szkolenia wewnętrzne i autoryzowane szkolenia zewnętrzne.
    • Możliwość rozwoju zawodowego, i czynnego udziału w rozwoju działu serwisowego.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Marszal Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Handlowej 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami RODO jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.