Ta oferta pracy jest nieaktualna od 167 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Gazowego Pogotowia Technicznego

  • Czernica (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-02-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G.EN. Gaz Energia Sp. z o.o. to firma z 25-letnią tradycją i doświadczeniem w dostarczaniu paliwa gazowego. W codziennych działaniach kierujemy się zasadą „Być blisko Klienta”. Działamy na obszarze 60 gmin i 4 województw (zachodniopomorskiego, pomorskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego).

    Obecnie poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Czernica (pow. wrocławski)

    Czego oczekujemy:

    • wykształcenia średniego technicznego, preferowane budowlane, elektryczne,
    • prawa jazdy kat. B,
    • znajomość branży gazowniczej będzie mile widziana.
    • świadectwa energetyczne kwalifikacyjne

    Główne zadania:

    • kontrola i obsługa sieci gazowych oraz stacji gazowych,
    • udział w uruchamianiu instalacji i sieci gazowych,
    • udział w czynnościach związanych z obsługą odbiorców paliwa gazowego,
    • odczytywanie gazomierzy,
    • Realizacji działań naprawczych w sytuacjach awaryjnych.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • stabilną pracę w miłej atmosferze,
    • dofinansowanie do kart sportowych.

     Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w formie PDF lub Word za pośrednictwem przycisku:

    W aplikacji prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę G.EN. Gaz Energia Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego”.