Serwisant Gazowego Pogotowia Technicznego

  • Czernica (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Specjalista
  • 02.02.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 04.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

G.EN. Gaz Energia Sp. z o.o. to firma z 25-letnią tradycją i doświadczeniem w dostarczaniu paliwa gazowego. W codziennych działaniach kierujemy się zasadą „Być blisko Klienta”. Działamy na obszarze 60 gmin i 4 województw (zachodniopomorskiego, pomorskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego).

Obecnie poszukujemy do pracy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Czernica (pow. wrocławski)

Czego oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego, preferowane budowlane, elektryczne,
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomość branży gazowniczej będzie mile widziana.
  • świadectwa energetyczne kwalifikacyjne

Główne zadania:

  • kontrola i obsługa sieci gazowych oraz stacji gazowych,
  • udział w uruchamianiu instalacji i sieci gazowych,
  • udział w czynnościach związanych z obsługą odbiorców paliwa gazowego,
  • odczytywanie gazomierzy,
  • Realizacji działań naprawczych w sytuacjach awaryjnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • stabilną pracę w miłej atmosferze,
  • dofinansowanie do kart sportowych.

 Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w formie PDF lub Word za pośrednictwem przycisku:

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę G.EN. Gaz Energia Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego”.