Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

SmayO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie oraz nadzór nad przeglądami naszych systemów i urządzeń,

  • opracowywanie dokumentacji z przeprowadzonych przeglądów oraz konserwacji,

  • przygotowywanie wytycznych serwisowych w odniesieniu do wdrażanych systemów i urządzeń,

  • diagnozowanie i usuwanie usterek,

  • uczestnictwo w rozruchach instalacji oraz kalibracji systemów i urządzeń,

  • przeprowadzanie szkoleń dla obsługi technicznej obiektów, w zakresie obsługi naszych produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe),

  • świadectwo kwalifikacji SEP do 1kV (Dozór + Eksploatacja z pomiarami),

  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej w zakresie elektryki i automatyki,

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi elektrycznych oraz elektroinstalacyjnych,

  • znajomość schematów elektrycznych,

  • wiedza z zakresu rozdzielnic zasilających i sterujących oraz napędów elektrycznych,

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, Auto-Cad),

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów służbowych).

To oferujemy

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w doświadczonym zespole serwisowym,

  • kontakt z nowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie wentylacji i p.poż.,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego i liczne szkolenia,

  • współpracę w ramach B2B lub na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne,

  • niezbędne wyposażenie do realizacji zadań.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • paczki świąteczne