Logo Pracuj.pl

Serwisant

SmayO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie oraz nadzór nad przeglądami naszych systemów i urządzeń,
  • opracowywanie dokumentacji z przeprowadzonych przeglądów oraz konserwacji,
  • przygotowywanie wytycznych serwisowych w odniesieniu do wdrażanych systemów i urządzeń,
  • diagnozowanie i usuwanie usterek,
  • uczestnictwo w rozruchach instalacji oraz kalibracji systemów i urządzeń,
  • przeprowadzanie szkoleń dla obsługi technicznej obiektów, w zakresie obsługi naszych produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe),
  • świadectwo kwalifikacji SEP do 1kV (Dozór + Eksploatacja z pomiarami),
  • umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej w zakresie elektryki i automatyki,
  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi elektrycznych oraz elektroinstalacyjnych,
  • znajomość schematów elektrycznych,
  • wiedza z zakresu rozdzielnic zasilających i sterujących oraz napędów elektrycznych,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, Auto-Cad),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów służbowych).

To oferujemy

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w doświadczonym zespole serwisowym,
  • kontakt z nowymi i innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie wentylacji i p.poż.,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego i liczne szkolenia,
  • współpracę w ramach B2B lub na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i świadczenia socjalne,
  • niezbędne wyposażenie do realizacji zadań.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • paczki świąteczne

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: 06/2021

Serwisant, Gdańsk