Oferta pracy

Serwisant

iSpot Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

aleja Zwycięstwa 256

Orłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Diagnozowanie zgłaszanych usterek, wykonywanie napraw, konserwacji i innych czynności związanych z utrzymaniem sprawności technicznej urządzeń,

  • Posługiwanie się obowiązującą dokumentacją serwisową, procedurami oraz manualami postępowania,

  • Prawidłowe prowadzenie dokumentacji serwisowej,

  • Zapewnienie Klientom profesjonalnego wsparcia technicznego,

  • Osiąganie wysokiego poziomu obsługi Klienta w zakresie świadczonych usług,

  • Stałe poszerzanie wiedzy serwisowej.

Nasze wymagania

  • Mile widziane co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą elektroniki użytkowej,

  • Znajomość środowiska Apple jako warunek konieczny,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją anglojęzyczną,

  • Umiejętność organizacji pracy własnej,

  • Dokładność oraz dbałość o szczegóły,

  • Umiejętność pracy pod presją, w szybkim i wymagającym środowisku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • atrakcyjny system premiowy

  • szkolenia

  • dofinansowanie do kupna / serwisu roweru

  • wolontariat pracowniczy

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • prezenty okolicznościowe

  • dofinansowanie do okularów / soczewek

iSpot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów, którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii.

Z naszymi Klientami dzielimy się pasją.

Dołącz do Naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy