Oferta pracy

Serwisant

BOCCARD KATES Sp. z o.oO firmie

  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu
  • Pracownik fizyczny
BOCCARD KATES SP. z o. o. to połączenie długoletniej tradycji i doświadczenia na rynku polskim dwóch spółek: BOCCARD POLSKA Sp. z o. o. i KATES POLSKA Sp. z o. o. oraz międzynarodowej wiedzy eksperckiej grupy BOCCARD z siedzibą we Francji. Oferujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania procesowe: od projektu, przez prefabrykację aż po montaż, uruchomienie oraz utrzymanie ruchu. W firmie Boccard Kates Sp. z o.o. jesteśmy przekonani, że bogactwem firmy są Pracownicy

Do naszego zespołu w Gliwicach poszukujemy kandydata/tki na stanowisko:
Serwisant

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie prac serwisowych zgodnie z harmonogramem i planem realizacji zlecenia (serwis, naprawa oraz regulacja maszyn i urządzeń, badanie i diagnozowanie usterek, prace hydrauliczne, smarownicze, ślusarskie)
  • Dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały podstawowe oraz zużywalne
  • Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn, urządzeń technicznych
  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i instalacji
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako mechanik przemysłów, serwisant urządzań hydraulicznych, ślusarz
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dokładność
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość uczestniczenia w tworzeniu działu i rozwoju wraz z nim
Prosimy o zamieszczenie klauzuli
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne