Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant

SMS Sp. z o.o.

Norberta Adamowicza 8

Góra Kalwaria

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń serwisowych: gwarancyjnych i pogwarancyjnych

  • Montaż i uruchamianie produktów dostarczonych przez firmę do klienta

  • Szkolenie personelu z zakresu obsługi produktów dostarczonych przez firmę

  • Udzielanie konsultacji i wsparcia technicznego klientom

  • Raportowanie przełożonym informacji dotyczących oceny jakościowej produktów dostarczonych klientom

  • Stosowanie się do przyjętych w siedzibie klienta procedur i zasad

  • Realizacja proceduralnych zapisów z wykonanych usług

  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (techniczne)

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność w rozwiązywaniu zagadnień technicznych

  • Znajomość technik pomiarowych wielkości fizycznych

  • Zdolności analitycznego myślenia

  • Dyspozycyjność związana z wyjazdami do klienta

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników

  • Odpowiednie wdrożenie branżowe

  • Zapewniamy transport z Warszawy ze stacji Metro Kabaty

  • Szkolenia systemowe - branżowe

O nas

Polska Firma – producent sterylizatorów medycznych, myjni, dezynfektorów, mebli nierdzewnych.

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

ZAPEWNIAMY TRANSPORT ZE STACJI METRO- KABATY

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie klikając w przycisk 'aplikuj'

kontakt tel: (22) – 455 61 13 w godz. od 07.00 do 15.00 oraz Andrzej Surowy 604 209 228