Oferta pracy

Serwisant - help-desk

Marcos Bis Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • TSQL

  • MS SQL Server

Twój zakres obowiązków

  • Zdalne wsparcie i obsługa informatyczna klientów (telefoniczna oraz mailowa)

  • Współpraca z zespołem i podnoszenie kwalifikacji

Nasze wymagania

  • dobra znajomość specyfiki pracy w środowisku MS Windows

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

  • znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • wykształcenie minimum średnie

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • znajomość języka TSQL

  • znajomość branży TSL

  • znajomość systemów finansowo księgowych

  • doświadczenie w zakresie zarządzania bazami MS SQL Server

  • znajomość języka niemieckiego

  • prawo jazdy kat. B

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin, w siedzibie firmy w Katowicach

  • możliwość rozwoju i awansu

  • świadczenia z funduszu socjalnego, m.in. dofinansowanie wypoczynku

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole

  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

Marcos Bis Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem oprogramowania dla firm z branży transportowej.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy