Logo Pracuj.pl

Serwisant - help-desk

Marcos Bis Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Marcos Bis Sp. z o.o.

Powstańców 19

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • TSQL

  • MS SQL Server

Twój zakres obowiązków

  • zdalne wsparcie i obsługa informatyczna klientów (telefoniczna oraz mailowa)
  • współpraca z zespołem i podnoszenie kwalifikacji

Nasze wymagania

  • dobra znajomość specyfiki pracy w środowisku MS Windows
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • znajomość języka TSQL
  • znajomość branży TSL
  • znajomość systemów finansowo księgowych
  • doświadczenie w zakresie zarządzania bazami MS SQL Server
  • znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzin, w siedzibie firmy w Katowicach
  • możliwość rozwoju i awansu
  • świadczenia z funduszu socjalnego, m.in. dofinansowanie wypoczynku
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole
  • możliwość rozwoju kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Marcos Bis to czołowy dostawca oprogramowania dla firm spedycyjno-transportowych. Mamy 30-letnie doświadczenie i ponad 300 klientów na terenie całego kraju. Tworzymy kompletne rozwiązania klasy TMS zintegrowane z systemami telematycznymi, mapami cyfrowymi oraz innymi klasy ERP, WMS itp. Po więcej informacji zajrzyj na naszą stronę www.mbis.pl Jesteśmy producentem oprogramowania dla firm z branży transportowej.

Serwisant - help-desk, Powstańców 19, Katowice