Oferta pracy

Serwisant instalacji fotowoltaicznych

PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • serwisowanie, instalowanie i konserwacja urządzeń z obszaru instalacji fotowoltaicznej;

  • odbywanie podróży służbowych na terenie Polski;

  • konsultacje techniczne z Klientami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie elektryczne;

  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV;

  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu instalacji PV;

  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie i perspektywicznej branży;

  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, laptop, telefon;

  • benefity - dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nazywamy się Projekt- Solartechnik Group i od 10 lat działamy w branży fotowoltaicznej – najprężniej rozwijającym się obszarze OZE w Polsce. W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na dużych projektach, jakimi są farmy fotowoltaiczne. Naszą wizytówką w bogatym portfolio zrealizowanych projektów jest jedna z największych elektrowni fotowoltaicznych w Europie, farma zlokalizowana w miejscowości Bautzen we wschodniej części Niemiec o mocy 38 MW. Obecnie, w związku z ogromnym rozwojem Spółki poszukujemy osoby, która wesprze proces serwisowania instalacji fotowoltaicznych.

Przewiń do profilu firmy