Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Instalacji Fotowoltaicznych

Premium Sales Group sp z o o

  • Opolska 39, Niemodlin
    Niemodlin, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Opolska 39

Niemodlin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa Klienta w zakresie serwisu instalacji fotowoltaicznych

  • Diagnozowanie instalacji fotowoltaicznych i usuwanie usterek

  • Wyszukiwanie przyczyn awarii

  • Wykonywanie audytów i przeglądów instalacji fotowoltaicznych

  • Przyjmowanie telefonicznych i mailowych zgłoszeń

  • Wsparcie techniczne dla naszych Klientów

Nasze wymagania

  • Znajomość schematów elektrycznych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w zakresie elektryki

  • Uprawnienia SEP+ D

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Doświadczenie w pracy na wysokościach

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność, samodzielność oraz odpowiedzialność

To oferujemy

  • Umowę o pracę bądź B2B

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Długoterminową współpracę

  • Możliwość rozwoju - uczestniczenia w kursach i szkoleniach

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Wpływ na kierunek rozwoju firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów

Do dziś zrealizowaliśmy ponad 1500 różnego rodzaju instalacji dla Klientów prywatnych oraz firm i instytucji - stając się coraz bardziej zauważalną firmą w regionie Śląskim oraz Południowo- Zachodniej Polsce. Od początku naszej działalności w 2019 roku – dbamy o dobrą jakość świadczonych usług, wysokie standardy obsługi Klienta, serwisu i reklamacji - czego efektem jest stały coroczny wzrost obrotów. Aktualnie po kilku latach spędzonych w branży fotowoltaicznej rozwijamy kolejne działy i usługi w firmie, by kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych dotychczasowych i nowych Klientów.

PSG EKOENERGIA skupia ludzi o otwartych umysłach i różnorodnych umiejętnościach, by tworzyć kulturę dostarczania produktów i usług wysokiej jakości, która zmienia życie ludzi na lepsze. Aktualnie są to innowacyjne rozwiązania dla Klientów indywidualnych firm i instytucji w branży odnawialnych źródeł energii.

Przewiń do profilu firmy