Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant instalacji

FAKTORIA sp. z o.o.O firmie

  • Dulęby 5, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

FAKTORIA sp. z o.o.

Dulęby 5

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych i grzewczych

  • nadzór nad bieżącą eksploatacją tych urządzeń – usuwanie awarii

  • montaż nowych urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

  • wykonywanie prac w ramach utrzymania ruchu na innych urządzeniach i instalacjach sanitarnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • znajomość zagadnień z zakresu: automatyki układów wentylacyjno – klimatyzacyjnych

  • znajomość budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych (systemy SPLIT, MULTI-SPLIT, VRF, agregaty wody lodowej, centrale wentylacyjne)

  • znajomość obsługi urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

  • znajomość budowy i zasady działania hydraulicznych instalacji wody lodowej oraz centralnego ogrzewania

  • znajomość podstaw mechaniki

  • wymagane doświadczenie (minimum 2 letnie) na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kategorii B

  • zaangażowanie i motywacja do pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • umowa o prace

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót budowlanych w sposób profesjonalny, rzetelny i terminowy. Specjalizujemy się głównie w komercjalizacji i rewitalizacji obiektów poprzemysłowych, starych kamienic. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami materiałów budowlanych, stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne. Trzon naszej firmy tworzą specjaliści architekci specjalizujący się w budownictwie komercyjnym, jak i mieszkaniowym, specjaliści budowlani.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska pracy

Serwisant instalacji wentylacji mechanicznej, systemów klimatyzacyjnych, instalacji hydraulicznych wody lodowej oraz centralnego ogrzewania.