Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant instalacji klimatyzacji

SUGG sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż tras kablowych w obiektach usługowych oraz na liniach produkcyjnych

  • Montaż instalacji klimatyzacji

  • Podłączanie urządzeń elektrycznych

  • Przeprowadzanie serwisów okresowych instalacji wentylacji i klimatyzacji

  • Prefabrykacja szaf sterowniczych na podstawie dokumentacji

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKPiA

  • Znajomość aparatów elektrycznych i urządzeń automatyki (zabezpieczenia, styczniki, falowniki itp.)

  • Zdolności analityczne i umiejętność diagnozowania awarii urządzeń elektrycznych

  • Wykształcenie kierunkowe – minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne lub wyższe techniczne

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność, dokładność, samodzielność

  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

  • Znajomość branż: wentylacji, klimatyzacji i rekuperacji będzie dodatkowym atutem

  • Posiadanie uprawnień SEP 1kV będzie dodatkowym atutem

  • Posiadanie uprawnień FGAZ będzie dodatkowym atutem

  • Gotowość do delegacji będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia

  • Stabilne zatrudnienie

  • Samochód służbowy

  • Komputer służbowy

  • Telefon służbowy

  • Przyjazną, atmosferę w pracy

  • Możliwości rozwoju, dokształcania, szkoleń

O nas

SUGG. Sp. z o.o. jest firmą rodzinną z siedzibą w Poznaniu i z obszarem działania całego kraju. Trzon firmy stanowi 50 osób inżynierów, techników i monterów. Zajmujemy się głównie projektowaniem, wykonawstwem, serwisem i obsługą instalacji sanitarnych, elektrycznych, automatyki oraz programowanie systemów informatycznych nadzorujących przebieg procesów technologicznych i produkcyjnych.