Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant instalacji klimatyzacji

Firma Budowlana ANNA- BUD Sp. z o.o. O firmie

  • świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres obowiązków:

  • Serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych
  • Obsługa w zakresie: utrzymania, eksploatacji, oględzin, przeglądów remontów i wymiany (montaży/ demontaży).

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 2 lata w zakresie serwisowania/montażu instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
    cały etat
  • dofinansowanie do szkoleń
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość otrzymania podwyżki
  • ubezpieczenie grupowe
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne
  • imprezy firmowe
  • kawa, herbata
Osoby zainteresowane proszone są o składanie ofert
za pomocą przycisku „Aplikuj”.

Ogłoszenie archiwalne