Logo Pracuj.pl

Serwisant instalacji niskoprądowych

P.U. POŻ-PLISZKA SP. Z O.O.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy systemów przeciwpożarowych,
  • dokonywanie napraw i/lub wymian elementów w istniejących systemach,
  • wykonywanie testów prawidłowego działania systemów w obecności Klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne o specjalności elektrycznej/energetycznej lub pokrewnej,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • profesjonalizm w kontaktach z Klientem,
  • dokładność i rzetelność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (praca w zespołach dwuosobowych – ważne aby przynajmniej jeden członek zespołu komunikował się po polsku).

Mile widziane

  • certyfikaty, uprawnienia, autoryzacje producentów lub wystawione przez jednostki akredytowane,
  • referencje z pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie będącej liderem w branży usług przeciwpożarowych w Polsce,
  • szansę pracy na największych obiektach w Polsce, o strategicznym znaczeniu dla kraju,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • miłą atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu,
  • szansę na rozwój poprzez szkolenia – pozyskanie nowych umiejętności i kompetencji potwierdzonych certyfikatami (m.in. SEP, UDT, certyfikaty producentów urządzeń),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu MultiSport,
  • niezbędne narzędzia pracy, m.in. telefon, komputer, auto służbowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie

Miejsce pracy:

  • praca w trybie mobilnym, obiekty na terenie województwa dolnośląskiego i ościennych
  • praca w trybie mobilnym, głównie obiekty na terenie województwa pomorskiego
  • praca w trybie mobilnym, obiekty na terenie województwa wielkopolskiego i ościennych

P.U. POŻ-PLISZKA SP. Z O.O.

PLISZKA Inżyniering Przeciwpożarowy to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku aktywnych zabezpieczeń ppoż. Jesteśmy liderem branży i cały czas dynamicznie się rozwijamy. Z uwagi na szeroki wachlarz usług, świadczonych dla podmiotów o strategicznym znaczeniu dla Polski, zostaliśmy wpisani do oficjalnego wykazu podmiotów kluczowych dla działania infrastruktury krytycznej naszego kraju. Zapewniamy ciekawą pracę, możliwość rozwoju oraz stabilność zatrudnienia. Dołącz do naszego Zespołu!

Serwisant instalacji niskoprądowych, pomorskie