Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Serwisant Instalacji Niskoprądowych

P.U. POŻ-PLISZKA SP. Z O.O.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przeglądy systemów przeciwpożarowych

  • dokonywanie napraw i/lub wymian elementów w istniejących systemach

  • wykonywanie testów prawidłowego działania systemów w obecności Klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • gotowość do częstych wyjazdów

  • profesjonalizm w kontaktach z Klientem

  • dokładność i rzetelność

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • umiejętność pracy w zespole

  • dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne

  • wiedza z zakresu wykonywania instalacji niskoprądowych na przykład: (SSWiN, SAP, DSO)

  • referencje z pracy na podobnym stanowisku

  • certyfikaty, uprawnienia, autoryzacje producentów lub wystawione przez jednostki akredytowane

To oferujemy

  • pełną wyzwań i ciekawą pracę w najszybciej rozwijającej się firmie z branży usług przeciwpożarowych w Polsce

  • szansę pracy na największych inwestycjach w Polsce, w tym dla podmiotów strategicznych

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • miłą atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu

  • szansę na rozwój poprzez szkolenia – pozyskanie nowych umiejętności i kompetencji potwierdzonych certyfikatami

  • niezbędne narzędzia pracy, m.in. telefon i auto służbowe

Firma PLISZKA jest liderem w zakresie aktywnych zabezpieczeń przeciwpożarowych. Zajmujemy się projektowaniem, montażem oraz serwisem instalacji przeciwpożarowych dla obiektów przemysłowych oraz strategicznych inwestycji krajowych i zagranicznych. 30 lat doświadczenia oraz zespół wysokiej klasy Pracowników pozwalają nam cieszyć się opinią eksperta na rynku usług przeciwpożarowych. Doświadczenie w wymagającej branży jest gwarantem ciekawej pracy, możliwości rozwoju oraz stabilności zatrudnienia. Dołącz do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy

Miejsce Pracy:

  • Pomorskie; zachodniopomorskie; wielkopolskie.