Ta oferta pracy jest nieaktualna od 201 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant Instalacji Piwnych

  • Białobrzegi, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kozienice, Legionowo, Łosice, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Otwock, Piaseczno, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Ostrów Mazowiecka, mazowieckie
  • Specjalista
  • 29.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Combera Group korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

    W związku z dużym projektem realizowanym dla naszego klienta - jednego z liderów branży napojów poszukujemy osób na stanowisko:

    SERWISANT INSTALACJI PIWNYCH
    Miejsce pracy: Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kozienice, Legionowo, Łosice, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Przysucha, Pułtusk, Radom, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Szydłowiec, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Białobrzegi

    Okolice miast i powiaty

    MILE WIDZIANI STUDENCI, UCZNIOWIE SZKÓŁ O PROFILU TECHNICZNYM

    Zakres obowiązków:

    • Obsługa instalacji piwnych, zachowanie standardów jakościowych
    • Edukowanie i informowanie barmanów o standardach serwisu piwa
    • Budowa pozytywnych relacji z kontrahentami
    • Reprezentacja firmy na rynku
    • Planowanie i raportowanie pracy zgodnie z obowiązującymi procedurami

    Wymagania/Oczekiwania:

    • Łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, umiejętność prezentacji
    • Zaangażowanie, rzetelność i uczciwość
    • Doświadczenie w serwisie, doradztwie lub obsłudze instalacji
    • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
    • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów
    • Wykształcenie średnie, preferowane techniczne
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością dalszego rozwoju w nowoczesnej organizacji
    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o współpracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od liczby wykonanych serwisów
    • Samochód służbowy, tablet, telefon

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem,
    klikając na poniższy przycisk:

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)