Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Serwisant - Instalator Maszyn Przemysłowych

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 10.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ST-MACHINES sp. z o.o.

    Firma ST-Machines Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie poszukuje osób na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • instalacja i uruchomienia maszyn w zakładach klientów,
    • przeglądy serwisowe oraz naprawa urządzeń,
    • szkolenia klientów z zakresu obsługi maszyn
    • doradztwo i pomoc techniczna.
    • przygotowywanie ofert i wizyty u Klientów

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat.B,
    • język angielski w stopniu komunikatywnym,
    • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV;
    • znajomość budowy maszyn do obróbki blach
    • gotowość do pracy w terenie.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne zarobki i system premiowy
    • szkolenia wdrażające w Polsce i za granicą oraz wsparcie merytoryczne,
    • narzędzia umożliwiające efektywną pracę,
    • pracę w miłej atmosferze
    • stałą i interesującą pracę

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV za pośrednictwem portalu. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Przesłanie aplikacji CV jest wyrażeniem zgody na udział w procesie rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko oraz oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych ujętych w CV przez administratora danych.

    Administratorem danych jest ST-Machines Sp.z o.o., z siedzibą przy ul.Zgoda 13/24 , 00-012 Warszawa. Celem zbierania danych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

    Podstawa prawna do przetwarzania danych osobowych- Art. 6 pkt 1. A ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy, licząc czasu kiedy zostały przekazane.